• شیر استریل کم چرب و پر چرب کالبر

  تهیه شده از شیر تازه گاو

  بدون استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده

  دارای نشان استاندارد

 • شیرهای طعم دار کالبر

  نوشیدنی کامل و مغذی

  فاقد هرگونه مواد رنگی، نگهدارنده و طعم دهنده مصنوعی

  تنوعی بی نظير در طعم

 • پنیر سفید Uf کالبر

  خووووب پنیریه، پنیر کالبر!

  تولید شده با استفاده از تکنولوژی UF

  دارای خواص بالای تغذیه ای

پنیر رژیمی

پنیر رژیمی کالبر

پنیر رژیمی کم چرب و کم نمک کالبر، برای مصرف افراد با چربی و فشار خون بالا و نیز بیماران قلبی برای اولین بار در ایران، در شرکت لبنیات کالبر تولید می شود. . این محصول یک پنیر مناسب برای افرادی است که رژیم غذایی بسیار سبک دارند.

             به فکر سلامتی خود هستید؟

خامه

آبمیوه کالبر

کنسانتره ای از امولسیون های چربی های شیر می باشد که سرشار از ویتامین های محلول در چربی است. چربی ها منبع با ارزش انرژی بوده و با مصرف هر گرم چربی مقدار 9 کالری انرژی در بدن ایجاد می شود.بنابراین این محصول با توجه به دارا بودن درصد چربی بالا و مواد معدنی غذای مفیدی برای افراد فعال و ورزشکاران می باشد

             به فکر سلامتی خود هستید؟

پنیر UF

آب آشامیدنی کالبر

شرکت کالبر با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز جهان و به کارگیری مدرن ترین ماشین آلات تولیدی اقدام به تولید پنیر UF نمود. در تولید با روش UF شیر را از صافی های مخصوصی عبور می دهند که پروتئین های محلول در شیر پشت این صافی ها باقی مانده و به این ترتیب شیر غلیظ می شود

             به فکر سلامتی خود هستید؟

پرینت

شرکت لبنیات کالبر

در شرکت لبنیات کالبر عواملی چون بهره گیری تجهیزات مدرن و ماشین آلات وارد شده از کشورهای دانمارک، آلمان و ایتالیا، دستگاه های پیشرفته بسته بندی، مدیران با تجربه و ماهر منجر شده تا شرکت لبنیات کالبر فرآورده هايی با كيفيت بالا در سطح استاندارد ايران و جهان ارائه دهد و يكي از شاخص ترين توليد كنندگان محصولات لبنی در کشور شده و در بازار شیر و لبنیات کل کشور جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

کیفیت بسیار بالای مواد اولیه و همچنین شیر مصرفی برای تهیه محصولات و نیز عدم استفاده از مواد نگهدارنده و افزودنی، از ویژگی های محصولات کالبر است.

شرکت لبنیات کالبر، توجه به سلامت هموطنان و حرکت در جهت افزایش رضایت مصرف کنندگان و ارائه محصولات متنوع و متناسب با نیازها و سلایق مختلف را سرلوحه كار خود قرار داده است.

 

لبنیات کالبر

 به فکر سلامتی خود هستید؟

دفتر مرکزی

 • تهران، خیابان دکتر بهشتی، خیابان مفتح،کوچه دوم، شماره 26  
 • تلفن :   88732226-21-98+
 • فکس :  88749775-21-98+
 • ایمیل : ایمیل شرکت کالبر

 

نظرسنجی

میزان رضایت شما از محصولات کالبر چقدر است؟

کم - 27.3%
متوسط - 19.9%
زیاد - 52.8%