• شیر استریل کم چرب و پر چرب کالبر

  تهیه شده از شیر تازه گاو

  بدون استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده

  دارای نشان استاندارد

 • شیرهای طعم دار کالبر

  نوشیدنی کامل و مغذی

  فاقد هرگونه مواد رنگی، نگهدارنده و طعم دهنده مصنوعی

  تنوعی بی نظير در طعم

 • پنیر سفید Uf کالبر

  خووووب پنیریه، پنیر کالبر!

  تولید شده با استفاده از تکنولوژی UF

  دارای خواص بالای تغذیه ای

پنیر رژیمی

پنیر رژیمی کالبر

پنیر رژیمی کم چرب و کم نمک کالبر، برای مصرف افراد با چربی و فشار خون بالا و نیز بیماران قلبی برای اولین بار در ایران، در شرکت لبنیات کالبر تولید می شود. . این محصول یک پنیر مناسب برای افرادی است که رژیم غذایی بسیار سبک دارند.

             به فکر سلامتی خود هستید؟

خامه

آبمیوه کالبر

کنستانتره ای از امولسیون های چربی های شیر که سرشار از ویتامین های محلول در چربی است. چربی ها منبع با ارزش انرژی بوده و با مصرف هر گرم چربی 9 کالری انرژی در بدن ایجاد می شود. این محصول منبع انرژی مفیدی برای افراد فعال و ورزشکاران می باشد.

             به فکر سلامتی خود هستید؟

پنیر خامه ای و UF

آب آشامیدنی کالبر

شرکت لبنیات کالبر با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز جهان و بکارگیری مدرن ترین ماشین آلات تولیدی اقدام به تولید پنیر UF می نماید. ارزش غذایی پنیر های UF از پنیر های آب نمکی به دلیل تفاوت در نوع تکنولوژی تولید به مراتب بیشتر است.

             به فکر سلامتی خود هستید؟

پرینت

شرکت لبنیات کالبر

در شرکت لبنیات کالبر عواملی چون بهره گیری تجهیزات مدرن و ماشین آلات وارد شده از کشورهای دانمارک، آلمان و ایتالیا، دستگاه های پیشرفته بسته بندی، مدیران با تجربه و ماهر منجر شده تا شرکت لبنیات کالبر فرآورده هايی با كيفيت بالا در سطح استاندارد ايران و جهان ارائه دهد و يكي از شاخص ترين توليد كنندگان محصولات لبنی در کشور شده و در بازار شیر و لبنیات کل کشور جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

کیفیت بسیار بالای مواد اولیه و همچنین شیر مصرفی برای تهیه محصولات و نیز عدم استفاده از مواد نگهدارنده و افزودنی، از ویژگی های محصولات کالبر است.

شرکت لبنیات کالبر، توجه به سلامت هموطنان و حرکت در جهت افزایش رضایت مصرف کنندگان و ارائه محصولات متنوع و متناسب با نیازها و سلایق مختلف را سرلوحه كار خود قرار داده است.

 

لبنیات کالبر

 به فکر سلامتی خود هستید؟

دفتر مرکزی

 • تهران، خیابان دکتر بهشتی، خیابان مفتح،کوچه دوم، شماره 26  
 • تلفن :   88732226-21-98+
 • فکس :  88749775-21-98+
 • ایمیل : ایمیل شرکت کالبر

 

نظرسنجی

میزان رضایت شما از محصولات کالبر چقدر است؟

کم - 27.3%
متوسط - 19.9%
زیاد - 52.8%